Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Więckowskiego - Zachodnia
kierunek:
Kusocińskiego
5
52
6
22
52
7
22
52
8
22
52
9
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
22
42
18
02
22
42
19
02
22
42
20
02
22
42
21
02
22
42
22
02
22
42
54
A
23
14
A
34
A
54
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady