Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Mickiewicza (dw. Ł. Kaliska)
kierunek:
Kusocińskiego
0
02
A
1
2
3
4
5
6
05
35
7
05
35
8
05
35
9
05
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
15
35
55
21
15
35
55
22
15
35
55
23
07
A
27
A
47
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady