Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Bandurskiego - Atlas Arena
kierunek:
Kusocińskiego
0
04
A
1
2
3
4
5
6
07
37
7
07
37
8
07
37
9
07
37
57
10
17
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
17
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
22
17
37
57
23
09
A
29
A
49
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady