Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Bandurskiego - Wileńska
kierunek:
Kusocińskiego
0
15
A
1
2
3
4
5
18
38
58
6
18
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
17
38
58
13
17
37
57
14
17
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
57
22
17
38
58
23
10
A
25
A
45
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady