Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Waltera Janke - Wyszyńskiego
kierunek:
Kusocińskiego
0
17
A
1
2
3
4
5
20
40
6
00
20
41
7
01
21
41
8
01
21
41
9
01
21
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
19
40
13
00
19
39
59
14
19
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
40
18
00
20
40
19
00
20
40
20
00
20
40
21
00
20
40
59
22
19
40
23
00
12
A
27
A
47
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady