Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Nowe Sady - Zajezdnia MPK
kierunek:
Kusocińskiego
0
00
A
21
A
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
A
36
A
56
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady