Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Pomorska - Sterlinga
kierunek:
Kusocińskiego
4
55
5
15
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
54
12
15
35
54
13
14
34
54
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
15
35
55
21
15
34
54
22
15
35
47
A
23
02
A
22
A
42
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady