Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
pl. Wolności
kierunek:
Kusocińskiego
5
48
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
50
A
23
10
A
30
A
50
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady