Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Maratońska - Plocka
kierunek:
Szpital Ckd
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
07
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
47
14
07
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
07
27
47
18
07
27
47
19
07
27
47
20
07
27
47
21
07
27
47
22
07
27
40
A
47
23
00
A
20
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady