Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Cm. Szczecińska
kierunek:
pl. Słoneczny
5
39
6
14
7
09
54
8
39
9
24
10
09
54
11
39
12
24
13
09
14
08
39
15
24
16
09
54
17
39
18
24
19
09
54
20
39
21
24
22
09
36
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego