Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Szczecińska - Św. Teresy
kierunek:
pl. Słoneczny
4
41
5
11
41
6
12
32
56
7
20
44
8
08
32
9
01
A
11
41
10
11
41
11
11
41
12
11
41
13
08
32
56
14
20
44
15
08
32
56
16
20
44
17
11
41
18
01
A
11
41
19
11
41
20
11
41
21
11
41
22
13
41
53
A
23
23
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego