Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Szczecińska - Św. Teresy
kierunek:
pl. Słoneczny
4
56
5
41
6
16
7
11
56
8
41
9
26
10
11
56
11
41
12
26
13
11
14
10
41
15
26
16
11
56
17
41
18
26
19
11
56
20
41
21
26
22
11
38
A
23
23
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego