Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
kierunek:
pl. Słoneczny
4
24
5
6
7
8
9
17
A
10
11
12
13
14
15
16
17
18
17
A
19
20
21
22
23
09
A
39
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego