Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Św. Teresy - Św. Teresy 109
kierunek:
pl. Słoneczny
4
42
5
12
42
6
13
33
57
7
21
45
8
09
33
9
02
A
12
42
10
12
42
11
12
42
12
12
42
13
09
33
57
14
21
45
15
09
33
57
16
21
45
17
12
42
18
02
A
12
42
19
12
42
20
12
42
21
12
42
22
14
42
54
A
23
24
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego