Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Św. Teresy - Św. Teresy 109
kierunek:
pl. Słoneczny
5
42
6
17
7
12
57
8
42
9
27
10
12
57
11
42
12
27
13
12
14
11
42
15
27
16
12
57
17
42
18
27
19
12
57
20
42
21
27
22
12
39
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego