Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Włókniarzy - Liściasta
kierunek:
Cm. Szczecińska
5
47
6
32
7
07
8
02
47
9
32
10
17
11
02
47
12
32
13
17
14
02
15
01
32
16
17
17
02
47
18
32
19
17
20
02
47
21
32
22
17
23
02
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego