Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Włókniarzy - Liściasta
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
32
5
02
32
6
02
32
7
05
25
49
8
13
37
9
01
25
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
01
25
49
15
13
37
16
01
25
49
17
13
37
18
04
34
19
02
32
20
02
32
21
02
32
22
02
32
23
04
32
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego