Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Broniewskiego - Kraszewskiego
kierunek:
pl. Niepodległości
5
35
A
6
32
A
7
12
A
54
A
8
34
A
9
14
A
54
A
10
34
A
11
14
A
54
A
12
34
A
13
14
A
54
A
14
34
A
15
14
A
54
A
16
34
A
17
14
A
54
A
18
33
A
19
13
A
53
A
20
36
A
21
13
A
52
A
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości