Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Jana Pawła II - Pabianicka
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
5
09
49
6
26
56
7
26
56
8
26
9
11
35
A
49
10
29
11
09
49
12
29
13
09
49
14
26
56
15
26
56
16
26
17
11
36
A
49
18
29
19
09
49
20
29
21
09
49
22
29
56
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady