Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Podchorążych - Napoleońska
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
4
40
B
5
46
B
6
16
A
46
B
7
16
A
46
B
8
17
A
47
B
9
17
A
47
B
10
17
A
47
B
11
17
A
47
B
12
17
A
47
B
13
17
A
47
B
14
18
A
48
B
15
18
A
48
B
16
18
A
48
B
17
18
A
48
B
18
17
A
46
B
19
16
A
46
B
20
46
A
21
16
B
46
A
22
46
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin