Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Podchorążych - Szczecińska
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
6
41
B
7
23
A
8
01
B
43
A
9
21
B
10
03
A
41
B
11
23
A
12
01
B
43
A
13
21
B
14
03
A
41
B
15
23
A
16
01
B
43
A
17
21
B
18
03
A
41
B
19
23
A
20
01
B
43
A
21
21
B
22
03
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin