Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Słowiańska - Wysoka Nż (Rąbień)
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
19
A
59
A
6
32
A
7
05
A
46
A
8
34
A
9
59
A
10
59
A
11
12
19
A
13
22
A
14
03
A
41
A
15
20
A
16
01
A
17
00
A
25
A
18
01
A
43
A
19
20
01
A
21
01
A
22
21
A
23
21
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)