Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Słowiańska - Szaraka Nż (Rąbień)
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
20
A
6
00
A
33
A
7
06
A
47
A
8
35
A
9
10
00
A
11
00
A
12
20
A
13
23
A
14
04
A
42
A
15
21
A
16
02
A
17
01
A
26
A
18
02
A
44
A
19
20
02
A
21
02
A
22
22
A
23
22
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)