Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Biegunowa - Krańcowa
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
41
B
6
13
A
41
B
7
13
A
41
B
8
14
A
42
B
9
14
A
42
B
10
14
A
42
B
11
14
A
42
B
12
14
A
42
B
13
14
A
42
B
14
15
A
43
B
15
15
A
43
B
16
15
A
43
B
17
15
A
43
B
18
14
A
41
B
19
13
A
41
B
20
43
A
21
11
B
43
A
22
43
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin