Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Spadochroniarzy - Biegunowa
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
6
33
B
7
15
A
53
B
8
35
A
9
13
B
55
A
10
33
B
11
15
A
53
B
12
35
A
13
13
B
55
A
14
33
B
15
15
A
53
B
16
35
A
17
13
B
55
A
18
33
B
19
15
A
53
B
20
35
A
21
13
B
55
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin