Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
LKA
Bachorzyn
kierunek:
Łask ul. Kolejowa (Dworzec PKP)
3
30
4
19
5
14
6
25
7
19
8
9
24
10
52
11
12
13
17
14
34
15
33
16
43
17
18
45
19
20
20
21
22
29