Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Rojna
kierunek:
Janów
0
29
B
1
29
B
59
B
2
29
B
3
29
B
57
C
4
27
C
57
C
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
29
B
59
B
23
29
B
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Janów