Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Limanowskiego - Zaj. Limanowskiego
kierunek:
Rojna
22
05
B
12
B
23
12
B
B - Kurs do przystanku Rojna