Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N2
Bałucki Rynek - Bałucki Rynek
kierunek:
Retkinia
0
15
45
1
15
45
2
15
45
3
15
45
4
15
42
A
5
12
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
23
15
45
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego