Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Strażacka - Tuszyńska
kierunek:
Rojna
0
53
B
1
53
B
2
53
B
3
53
B
4
53
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
53
B
23
53
B
B - Kurs do przystanku Rojna