Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N3
Dąbrowskiego - Kilińskiego
kierunek:
Rojna
0
01
B
31
A
1
01
B
31
A
2
01
B
31
A
3
01
B
31
A
4
01
B
27
C
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
B
31
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna