Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N3
Piotrkowska - pl. Niepodległości
kierunek:
Rojna
0
09
B
39
A
1
09
B
39
A
2
09
B
39
A
3
09
B
39
A
4
09
B
35
C
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
09
B
39
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna