Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Paderewskiego - Tuszyńska
kierunek:
Rojna
5
03
C
27
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady