Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Obywatelska - Politechniki
kierunek:
Rojna
4
40
C
5
07
C
31
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady