Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Obywatelska - Cieszkowskiego
kierunek:
Rojna
4
41
C
5
08
C
32
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady