Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Obywatelska - Jana Pawła II
kierunek:
Rojna
4
42
C
5
09
C
33
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady