Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Paradna - Rzgowska
kierunek:
Rojna
0
17
A
1
17
A
2
17
A
3
17
A
4
13
C
52
C
5
16
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Rojna