Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Św. Wojciecha - Rzgowska
kierunek:
Rojna
0
19
A
1
19
A
2
19
A
3
19
A
4
15
C
54
C
5
18
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
19
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Rojna