Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Bandurskiego - Wróblewskiego
kierunek:
Rojna
22
10
A
11
B
40
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna