Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Św. Wojciecha - Mieszczańska
kierunek:
Rojna
0
20
A
1
20
A
2
20
A
3
20
A
4
16
C
55
C
5
19
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
20
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Rojna