Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N5
Zgierska - Sędziowska
kierunek:
Janów
0
15
B
45
A
1
15
B
45
A
2
15
B
45
A
3
15
B
45
A
4
15
B
45
A
5
15
A
46
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
A
23
15
B
45
A
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
A - Kurs do przystanku Janów
B - Kurs do przystanku Andrespol