Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Dąbrowskiego - Kossaka
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
0
26
56
1
26
56
2
26
56
3
26
56
4
26
A
34
A
5
04
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
56
23
26
56
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego