Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Jana Pawła II - Wróblewskiego
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
5
51
A
6
33
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego