Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N7
Włókniarzy - Karolewska (dw. Ł. Kaliska)
kierunek:
Retkinia
22
17
B
B - Kurs do przystanku Retkinia