Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N7
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Telefoniczna Zajezdnia
0
05
A
35
B
1
05
A
35
B
2
05
A
35
B
3
05
A
35
B
4
05
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35
B
23
05
A
35
B
B - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia
A - Kurs do przystanku Brzezińska - Hiacyntowa