Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N7
Kościuszki - Radwańska
kierunek:
Telefoniczna Zajezdnia
0
17
A
47
B
1
17
A
47
B
2
17
A
47
B
3
17
A
47
B
4
17
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
B
23
17
A
47
B
B - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia
A - Kurs do przystanku Brzezińska - Hiacyntowa