Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N7
Kościuszki - Mickiewicza
kierunek:
Telefoniczna Zajezdnia
0
20
A
50
B
1
20
A
50
B
2
20
A
50
B
3
20
A
50
B
4
20
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
50
B
23
20
A
50
B
B - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia
A - Kurs do przystanku Nowosolna