Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N8
Przędzalniana - Tymienieckiego
kierunek:
Dąbrowa
0
15
45
1
15
45
2
15
45
A
3
15
45
4
15
45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
A
23
15
45
A - Kurs do przystanku Jędrzejów Przem. Zachód