Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N8
Śmigłego Rydza - Milionowa
kierunek:
Dąbrowa
0
17
47
1
17
47
2
17
47
A
3
17
47
4
17
47
5
17
47
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
A
23
17
47
A - Kurs do przystanku Jędrzejów Przem. Zachód