Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Dworzec Lublin
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
5
19
c
6
18
c
39
7
22
c
8
34
c
9
15
10
20
11
20
12
20
13
14
14
10
43
c
15
18
55
c
16
20
17
10
c
18
20
c
19
20
c
20
35
21
35
a
22
30
a
c - kurs do przystanku Zawieprzyce 01
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,